Kto sme ?

Sme manželia Jesenskí so sídlom v Bratislave. S výzdobami pôsobíme najmä v hlavnom meste a na západnom Slovensku. Lukáš zabezpečuje technickú podporu firmy, Klára má na starosti estetickú stránku. Špecializujeme sa na stropné dekorácie na mieru z baldachýnov v rôznych štýloch a farbách v kombinácii so svetelnými reťazami alebo lampiónmi. Naše služby sa najčastejšie využívajú na svadby, plesy, firemné večierky či stužkové slávnosti. Výzdoby realizujeme všade, kde to technické možnosti sály dovoľujú, najčastejšie v hoteloch a kultúrnych domoch.

Ako sa to celé začalo

Prvú stropnú výzdobu si manželia Jesenskí zrealizovali v roku 2016 na vlastnej svadbe. Nevesta mala predstavu o baldachýnovom strope so svetelnými reťazami, ktoré jej v tej dobe žiadna z oslovených svadobných agentúr nevedela spraviť, a tak si v spolupráci s manželom a vďaka jeho technickým zručnostiam vyrobili vlastnú výzdobu podľa svojich predstáv. Spolu ju navrhli, zrealizovali a nainštalovali. Výzdoba sa stretla s pozitívnym ohlasom a postupne začali prichádzať prvé ponuky na pravidelnej báze. Zo záľuby sa v roku 2018 stala rodinná firma.

Prečo Baldachýnovo? 

Názov firmy vznikol veľmi spontánne, keď sme začali dostávať prvé ponuky na spoluprácu. Nevesty nás kontaktovali so záujmom o stropné pásy a previsy, ktoré sme pracovne nazvali baldachýny, čo v preklade znamená ozdobné striešky, pretože nám ich pri inštaláciach pripomínali. Pod týmto názvom ich používame dodnes nielen my, ale aj naši zákazníci.